0533 492 63 54

Ambalaj

Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliye, evden eve taşıma evden eve firmaları

Konaktaş evden eve nakliyat, iev taşıma hizmeti olsun kurumsal taşımacılığa bağlı banka, fabrika, fuar, hastane, ofis taşımacılığı olsun tüm hizmetlerin güvende müşteriye ulaşması adına hızlı ve güvenli nakliyenin garanti altına alınması adına ambalajlam hizmetine ayrı bir önem vermektedir.. Ücretsiz ekspertiz ile türü belirlenip rapor haline getirilen eşyaların en uygun ambalaj malzemesi ile ambalajlaması için seçilen malemelerin uzman kişilerce belirlenmesi ve kullanılmasına önem veren firmamızın bugün eşyaların sağlam ulaşması ve müşteriden bu kadar taktir toplaması bu yüzdendir.

Evden Eve Nakliyat firması olarak başladığımız sektörde geldiğimiz bugüne nakliye hizmetinin nerde ise tüm hizmet kategorilerini hizmet bünyemiz altına almış olmamız müşterielrimizden gösterdiğimiz başarı sebebi ile gelen taleplerdir.

Mobilyaların usta ellerce sökülmesi, numaralandırılıp gene uzman ellerce ambalajlanması, taşındığı yerde gene aynı şekilde müşterinin belirlediği yerde montesi usta marangozlarımz ve ambalajlama ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Buzdolabi, fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi vb. beyaz eşyaların sıhhı tesisat personelimiz tarafından sökülmesi ambalajlanması gene mobilyalar gibi müşterinin gösterdiği yere takımı yapılır.

 

Elektronik Ürünler, güvenlik kamerası, bilgisayar, televizyon vb. ürünler teknik personelimiz tarafından sökülmekte, baloncuklu yada özel köpükler ile ambalajlanmaktadır. Elektronik ürünler çok hassas olduğu ve arıza yada çziik bozulma etkisi çabuk olduğu için ayrı bir özenle ambalajlanıp taşınır, araca yerleştirilp, boşaltılır.

Cam eşyalar, porselenler vb. tüm kırılacak ürünler özel ambalaj malzemeleri ile ambalajlanıp kolilenip uyarı yazısı ile ibarelenir. Ambalajlama ve taşıma hizmetleri hep usman yönetici kadromuzun gözetiminde titizlikle yapılır. Bizi seçen müşterielrimizin eşyalarını kendi eşyalrımız gibi gözümüzden sakındığımız ve güvenli bir şekilde yerine ulaşması için elimizden geleni yaptığımız muhakkaktır.

Call Now Button
× WhatsApp