Ankara Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Evden Eve Nakliyat firması olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemiz ile sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz.Başkent olarak oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan Ankara, özellikle yaşanacak yerlerin başında geliyor. Dolayısıyla gerek şehir dışından gelen gerekse şehir içi ev değiştiren insan sayısı oldukça fazla diyebiliriz.

Bu noktada önemli olan tabi ki güvenilir bir nakliyat firması ile çalışmak. Bizler siz değerli müşterilerimizin sorunsuz ev taşıması için her zaman yanınızdayız. İstanbul Evden Eve Nakliyat firması olarak bu alandan en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Firmamız öncelikle müşterilerinin aldıkları hizmetten memnun kalmalarını amaçlıyor. Aşağıda müşterilerimizin en çok merak ettiği soruların cevaplarını bulabilir; daha fazlası için sitemizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Ofis Taşıma Hizmeti

Elbette. Firmamız evinizi taşırken gösterdiği özeni ofisinizi taşırken de gösteriyor. Dilerseniz şehir içi, dilerseniz de şehir dışı ofisinizi güvenle taşıyoruz. Eşyalarınızın öneminin farkındayız. Bu nedenle taşınırlarınıza en az sizler kadar değer veriyoruz. Bunun yanında belli bir meblağa tutarında taşıma öncesi sigortalama hizmetimiz de bulunuyor.

Eşyalarınızı sizin gözetiminizde, özenle paketliyoruz. Gerek duyacağınızı sanmıyoruz ama, size sadece elemanlarımızı yönlendirmek kalıyor. Hassas dosyalarınız, raporlarınız olası bir problem karşısında sorun yaratmaması adına uygun envanterlerle paketleniyor. Ardından son derece gelişmiş lojistik ağımızla dilediğiniz yere taşınıyor.

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Yüksek katta ev veya ofis aldınız ve asansörlü nakliyat fiyatları sizi korkutuyor mu? Lütfen rahat olun. Firmamız sizi bu alanda da yalnız bırakmıyor. Asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı evde balkon olup olmaması fark etmeksizin özenle evinize yerleştiriyoruz. Üstelik normal taşımacılık ve asansörlü nakliyat arasındaki fiyat farkını neredeyse hissetmiyorsunuz.

Bu noktada önce elemanlarımız gelip yeni evinizi görüyor, eşyaların en sağlıklı şekilde nasıl taşınacağı hakkında fikir sahibi oluyorlar. Sonrası zaten çok kolay oluyor. En kısa sürede, en güvenli şekilde eşyalarınız yeni evinize yerleştiriliyor.

Ankara Asansörlü Nakliyat 

Elbette ki var. Hatta asansörlü nakliyatın normal taşımaya göre çok daha rahat ve çok daha az riskli olduğunu söyleyebiliriz. Bu avantajları sıralayacak olursak:

 • Asansör ve bir insanın gücünü aynı kefeye koyamayız. Asansörde yorulma şansı olmadığından, taşıma süreci çok daha kısa sürecektir.
 • Elde taşıma sürecinde eşyalar hareket ettirilirken bir yere çarpabilir. Maalesef ki bu gibi durumlarda da yırtılma, çizilme gibi hasarlar meydana gelir. Asansörlü nakliyatla bu tarz bir sorun yaşamazsınız.
 • Eşyaların pek çoğu apartman asansörü kullanılarak taşınamaz. Bu noktada da asansörlü nakliyat büyük kolaylıktır.

Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleriniz Nelerdir?

Firmamız size hizmet verme konusunda oldukça cömert davranıyor. Verdiğimiz hizmetlere göz atacak olursak:

 1. Kullanılacak olan bütün ekipmanlar evin katı ve bulunduğu konuma uygun olarak getirilir. Eşyalar evinize taşındıktan sonra kurulumları yapılarak size teslim edilir.
 2. Eşyalarınız güler yüzlü personellerimiz tarafından paketlenir. Size sadece özel eşyalarınız, iç çamaşırlarınız gibi ufak tefek şeyler kalır. Geri kalan her şey bizim tarafımızdan yapılır.
 3. İşlemlerin tamamında eşyalarınız sigortalanır. Bu, herhangi bir doğal afet, kaza gibi durumlarda eşyalarınızın zarar görmesi durumunda firmamızın sorumluluğu üzerine alması anlamına gelir.
 4. En önem verdiğimiz konulardan bir tanesi de eşyalarınızın zarar görmemesidir. Bu nedenle eşya paketlemesi sırasında asla hasara neden olacak malzemeler kullanılmaz.
 5. Firmaların pek çoğu saat bazlı hizmet verir. Bizim için saat önemli değildir. Elemanlarımız eviniz sizin istediğiniz gibi olana kadar yanınızda olurlar. Sizin içiniz rahat etmeden bizim içimiz rahat etmez.

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Fiyatlandırma pek çok nedene bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu sebepleri evin konumu, eşya sayısı, oda sayısı, kurulacak eşyaların fazlalığı şeklinde sıralayabiliriz. Bununla beraber evin uzaklığı, nakliye personeli fazlalığı, yol sürecinde kaç şoföre ihtiyaç duyulacağı firmamız tarafından özenle hesaplanır. Bu sayede hiçbir sorun yaşanmaz. Evinize gelen keşif elemanımız size net bir fiyat verir. Bu fiyat asla değişmez. Fiyat size sorulan belli sorular ışığında belirlenir. Verilen fiyat size uyarsa bir randevu tarihi verir ve tam saatinde araç gereçleriyle kapınızda oluruz.

Ankara Ucuz Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Bu noktada öncelikle hesaplanması gereken evlerin konumu, mesafesi ve durumudur. Mesafe sürecinde geçiş ücreti gereken yollar bulunabilir. Verilecek fiyat buna göre çeşitlilik gösterecektir. Ancak ortalama bir fiyat vermek gerekirse şehirlerarası nakliyat fiyatlarımız 1500 TL’den başlar. Bizden teklif almak için firmamızı arayarak istediğiniz hizmet hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz. Size bir keşif elemanı göndermeden asla telefon üzerinde durumu netleştirmiyoruz.

Güvenilir Evden Eve Nakliyat Ankara

Firmalar, çoğu kez hizmet sektörünün kendini sunum kolaylığını kullanırlar. Bu nedenle firma seçerken bazı hususları da göz önünde bulundurmalısınız.

 • Firmanın tanınır ve güvenilirlik ölçütleri: bazı internet sitelerinde kullanıcı görüşleri ve şikayetleri yer alır. Mutlaka bunları değerlendiriniz.
 • Personelin sizle iletişim kurarken tutumu: yuvarlak cümleler, eve eleman gönderilmemesi, detaylı açıklamanın yetersizliğine dikkat ediniz.
 • Gelen keşif elemanının beden dili ve kelimeler: Cümlelerinde net insanlarla çalışın. Mutlaka tutarlı olmalı “onu taşınırken gelen arkadaşlar halleder, buna bakarız, şunu şöyle yapmaya çalışırız” gibi net olmayan ve iş sürecinde sekteye uğratılacak varsayımlara asla itibar etmeyiniz.
Şimdi Ara