Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Anasayfa » Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Metropol bir kentte yaşamak kadar, taşınmak ve ayrılmak da zordur. Hem masrafı hem de psikolojik çöküntüsü yorar insanı. Ev bulmak, eşyaları yeni eve güven içinde taşımak ve yeni çevreye alışmak zaman alır. İşte biz, tam da burada, stresinizi azaltmak için varız. Taşınma sürecinde eşyalarınızın emin ellerde olması için mutlaka bizi arayarak fikir sahibi olmalısınız. İstanbul Evden Eve Nakliyat Ücretleri Üstelik sadece eşyalarınızı taşıtmak adına değil, onları koyacak yeriniz yokken, depo hizmeti isterken de bizler sizlerin yanınızdayız. Ofis taşıma, parça eşya taşıma, ev taşıma, balkonsuz evi taşıma, şehir içi ve şehirlerarası taşıma gibi geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin hemen her bölgesine hizmet veriyoruz.

Evden Eve Nakliye Ücretleri

Bu kavram, sadece eşyaların bir vilayetten başka bir yere taşınması anlamına gelmiyor. Güvenlik, temizlik, dikkat, güler yüz, hassasiyet ve lojistik kapasite; bir Evden Eve Nakliyat firmasının olmazsa olmazıdır. Evinizin konumu ve gidilen evin durumuna göre İstanbul nakliye sürecinde çeşitli farklılıklar olur. Bunun öncesinde firma tarafından tespiti ve çözümlenmesi gerekir. Bizimle iletişime geçmeniz halinde, Türkiye’nin neresine taşınacağınız hiç önemli olmadan, sizin için tüm süreci idame ettiriyoruz. Üstelik herhangi bir şekilde paketleme sürecine de dahil olmuyorsunuz. Taşınan eşyalarınızın türüne özel envanterler kullanıyor, en ufak bir deformasyonun yükünü taşımamanız adına önlem alıyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

Hizmet sektörünün her kolunda olduğu gibi, nakliyecilik alanında da yoğun bir rekabet ortamı vardır. Çalışacağınız zaman önünüze çok seçenek çıkacaktır. Peki doğru firma seçimini nasıl yapmalısınız?

  • Tutarlılık: Sözler, anlatılanlar birbiriyle örtüşmelidir. Karşınızdaki kişi hem işini, hem de pazarlama kriterlerini iyi bilmelidir. Özensiz iletişim her zaman olumsuz şartlar doğuracaktır.
  • Büyük indirimlerden korkun: Kurumsal, prensipleri olan bir firmadan abes indirimler, “ayağınız alışsın” tarzı cümleler göremezsiniz. Bu şirketler işini layıkıyla yapar ve hak ettikleri parayı alırlar. Ancak çalışmış olmak adına çalışan küçük çaplı işletmelerde bu tarz bir olguya rastlayabilirsiniz.
  • Sosyal medyanın gücü: Övgü ve yergiler her konuda doğruyu bulmamıza ışık olur. Bu nedenle bir firmayla daha önce çalışan kimselerin sosyal medyadaki yorumlarına önem verin. Nakliyat firması tavsiye sitelerini özellikle ziyaret edin ve çok iyi bir araştırma yapın. Söz konusu eşyalarınız, anılarınız sonuçta. Olanın en iyisinin yapılması, sizin en doğal hakkınız.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Sizler için genel bağlamda nakliye alanında sorulan birkaç soruyu derlemek istedik. Bunların dışında aklınıza takılan her konuda bizimle iletişim kurarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

  • İstanbul evden eve nakliyat Taşınma sürecindeki tüm problemlere çözümdür. Eşyalarınızın sökümü, takılması ve iki işlem arası gidilecek yere taşınması tamamen nakliyeci firmanın işidir. Ekipman temini, etkin eleman ayarlanması ve lojistik alt yapı nakliyat firmasının olmazsa olmazıdır. Üstelik taşınma sırasında eşyalarınızın hasar görmemesi adına gereken tüm önlemleri almak zorunluluğudur.

 İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bu evinizin eşya yoğunluğuna, kat planına, gidilecek yerin kat planına ve eşyaların ne kadarının kurulum gerektirdiğine göre şekillenir. Elbette gidilen 2 ev arasında geçiş ücreti olan yolların olması da fiyatı etkileyecektir. 1+1 bir evin, kısa mesafe taşınma ücreti ortalama 600TL gibi bir tutardan başlarken; 3+1 bir evin taşınması 1400TL gibi bir rakamı bulabilir. Şehirlerarası nakliyat fiyatlarıysa ortalama 1500TL gibi bir fiyattan başlar.

Evden Eve Nakliyat Ne Yapar?

  •  İstanbul Ev taşıma, ofis nakliyesi, fuar nakliyesi, parça eşya taşımacılık, eşya depolama gibi pek çok hizmeti aslında evden eve nakliyat şirketleri verir. Ayrıca asansörlü taşımacılık hizmeti sunarak, yüksek katlı binaların büyük bir sorununu ortadan kaldırır. Bizim firmamız, kesinlikle nakliye işlemi kararlaştırılmadan önce, bir keşif elemanı yollayarak tüm olumsuzlukları tespit eder ve ona göre önlem alır. Ayrıca yine bizim firmamızda, eşyalarınızın türüne, boyasına özel envanterlerle paketlemesi yapılacaktır. Sigortalamayla elimizde olmayan hasarların önüne geçer, sizlere güvenli bir taşınma süreci yaratmaya çalışırız.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliye Fiyatları

Farklı bir şehre taşınmak istiyorsunuz ve bu nedenle firmayla anlaşmanız gerekli. Ancak firmaların ağır meblağlar talep ettiğini düşünüyorsunuz. O zaman henüz bizimle çalışmaya başlamamışsınızdır demektir. Firmamız, en uygun fiyat garantisiyle en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyor.

İstanbul Nakliyat FiyatlarıEvden Eve Nakliye FiyatlarıAsansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı900 – 1.100 ₺1.400 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı1.300 – 1.500 ₺1.800 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı1.600 – 1.800 ₺2.100 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı2.100 – 2.300 ₺2.600 ₺
Şirket & Ofis Taşıma Fiyatı2.500 – 3.000 ₺
Şimdi Ara