Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat İstanbul Fatih ilçesinde Konaktaş Nakliyat Firması olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Günümüzde ise başta Fatih Nakliyat olmak üzere istanbul’un bütün illerine güvenli bir nakliye hizmeti vermekteyiz.
Taşınma talebi doğrultusunda bizim ile iletişime geçtiğinizde sizlere ücretsiz bir eksper göndeririz. Belirlediğiniz müsait bir günün ve uygun saatler içerisinde ekspertimiz gelip eşyalarınızı inceler alan hacmini hesaplar ve aracın alan hacmini hesaplayarak sağlıklı bir fiyat teklifi verir. Ayrıca personel sayısı ambalajlama ve paketleme de kullanılacak malzemelerinin belirlenmesini sağlar. Müşterilerimize taşıma ile ilgili her detay aktarıldıktan sonra şayet anlaşma sağlanması halinde sigorta ve sözleşme kapsamı dahilinde eşyalarınızın taşınma işlemini gerçekleştirilir. Siz Fatih halkı da kimseye güvenemem eşyalarım değerli ve zarar görmesini istemem diyorsanız bize güvenebilirsiniz İletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz

  Fatih Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma

İstanbul’un En çok yerleşim yeri olarak tercih edilen Fatih’de evden eve nakliyat işlemleri için konaktaş nakliyat firmasını tercih etmelisiniz. Fatih bölgesinde nakliyat sektörü denilince akıla ilk gelen nakliye firmasıyız. Fatih Nakliyat kusursuz hizmeti ve uygun fiyatlarıyla siz müşterilerimizin beğenisini kazanmış bir firmadır.

 

Fatih  Nakliyat Sigortalı Taşıma Hizmeti

Fatih Sigortalı Taşıma

Taşıma işlemlerinizde Fatih Evden Eve Nakliye olarak büyük ve küçük eşyalarınızın hepsini yüksek bir bedel karşılığında sigortalanır. Anlaşma içerisinde bulunan bütün maddeler ve koşullar neticesinde eşyalarınızın güvenliği için bütün tedbirler alınmaktadır. Firmamızda bulunan uzman ve deneyimli personel kadromuz ile eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmemektedir. Eşyalarınızı ambalajlama ve paketlemelerini yaptıktan sonra kapalı kasa aracımıza kırılmadan dökülmeden temiz bir şekilde istiflenerek gideceği adrese istediğiniz şekilde yerleştirilir.

Fatih Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma

 

Fatih Ofis Taşıma

Fatih Ofis Taşımacılığı Ofisinizi taşımayı düşünüyorsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere rahat ve kaliteli bir hizmet veriyoruz. ofis taşıma isteğinizi gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz expertizi ofisinize gelerek eşyalarınızın ve aracın alan hacmini hesaplar ve uygun büyüklükteki aracımızı gönderir. Sadece bununla bitmez personel sayısı paketleme malzemelerini de ayarlar hiçbir detay atlamadan ofisinizi kusursuz bir şekilde gideceği adrese ulaştırıyoruz ve aynı şekilde yerleştiriyoruz.