İstanbul Nakliyat Firmaları

Anasayfa » İstanbul Nakliyat Firmaları

İstanbul Nakliyat Firmaları

İstanbul Nakliyat Firmaları, sizlerin ev, ofis ve işyeri gibi taşınmalarınızda, eşyalarınızı yeni yerinizde ilk andaki sağlamlığı ve kullanıma hazırlığı ile sunmak için çalışmaktadır. Nakliyat konusunda daha önce yaşamış olduğunuz kötü tüm tecrübeleri unutun. Firmamız beklentileriniz karşılamak adına belirlemiş olduğunuz kaliteli hizmet kriterlerinin her birine eksiksiz olarak uyum sağlayarak gönül rahatlığı içinde bir taşıma hizmeti almanızı sağlamaktadır. Kafanıza takılan sorularınıza net ve tam cevaplar vererek, hem nakliyat süreci hem de sunulacak hizmetin kalitesini sizlere sunuyoruz.

Nakliyat Firması Tercihinde İlk Sırada Olmak

Eşyalarınıza gereken özenin gösterilmesi, herhangi bir zarara uğramaması, zamanında ve titizlik ile yerine ulaşması için nakliyat firmaları seçimi için hazırlanan listelerde, şeffaf cevap ve isteklere tam karşılık verme ile ilk sırada yer almaktayız. Belirlediğiniz kriterlerin tam ve net cevabını almanız için;

  • Gün ve saat programına özen göstererek çalışıyoruz.
  • Eşyalarınızın miktarı ve değerini belirlemek için ücretsiz eksper ekibimiz ile inceleme yapıp, rapor hazırlıyoruz.
  • Alanında uzman taşıma personelimiz ile adresinize gelerek işlemlere başlıyoruz.
  • Dolap, makine vb. eşyalarınızı uzman montaj ekibimiz ile eski yerinizden özenle söküp, yeni yerinizde istediğiniz konuma montajını gerçekleştiriyoruz.
  • Eşyalarınızın her birini en küçük parçasına kadar, taşıma esnasında yırtılma, kırılma, çizilme ve deforme olma gibi sorunlarının önün geçmek adına, kaliteli malzemeler ile özenle ambalajlıyoruz.
  • Taşıma konusunda nakliyat firmaları için gerekli olan K3 belgesi ile hizmete başlıyoruz.
  • Yüksek katta eşyaları indirmek ve çıkarmakta zaman kaybını önlemek, merdiven boşluklarının eşyalara hasra vermesini engellemek adına taşıma asansörü kullanıyoruz.
  • En küçük parçasına adar sigortaladığımız eşyalarınızı, gerekli yükseklik, genişliğe sahip, her türlü olumsuz koşullara karşı kapalı ve koruyucu araçlarımıza özenle yerleştiriyoruz.
  • Yılların deneyimine ve dikkatine sahip şoförlerimiz ile eşyalarınızı ister şehir içine ister iseniz şehir dışına sevkiyatını gerçekleştiriyoruz.

Eşyalarınızı ilk teslim aldığımız zamanki kalitesinde, kullanımınıza hazır halde sizlere sunacağımızın garantisini vermekteyiz. Yeni yerinizde eşyalarınızı sizlerin belirlediği yere istediğiniz düzene uygun şekilde yerleştiriyoruz.

Nakliyat Konusunda Müşteri Memnuniyeti

Faaliyete geçerken belirlediğimiz müşteri memnuniyeti ilesinden sapmadan, kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden nakliyat firmaları sektöründe hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü hizmet sunmak, eşyalarınızı güvenle teslim etmek için titizlik içinde çalışıyoruz. Sunduğumuz garanti kapsamında eşyalarınız sökme, taşıma veya montajlama ve yerleştirme esnasında herhangi bir hasara uğraması durumunda isteğinize göre eşyanı yeni ile değiştiriyor, isteğinize göre ücretini size takdim ediyoruz.

Eşyalarınızı taşımanın herhangi bir aşamasında memnun kalmadığınız bir durum olması halinde, teslimat sonrasında ödemiş olduğunuz ücreti herhangi bir koşula bağlamadan, hiçbir kesintiye tabii tutmadan eksiksiz olarak iade ediyoruz. Memnuniyetinizi büyük bir kazanım olduğunun farkında olarak eşyalarınız ile birlikte güveninizi de yeni yerinize taşıyoruz.

Nakliyat Maliyetleri ve Ücretleri

Hizmet verdiğimiz sektördeki tüm koşullar göz önüne alındığında hem şehir içi hem de şehir dışı taşıma hizmetini en uygun fiyatlar altında sunmaktayız. Bütçeniz zorlamadan sevkiyatınızı gerçekleştirme için nakliyat ücreti ödemesini peşin, kredi kartı ya da taksitli seçeneklerimizi sizlerin tercihine bırakıyoruz. Nakliyat firmaları araştırmalarınızda hem başlangıç maliyeti hem de teslimat sonundaki maliyet göz önüne alındığında, tüm sürecin sorumluğu içinde hizmet vermekteyiz.

Dilediğiniz zaman belirlediğiniz tüm kriterler altında, gerekli olan karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Çeşitli adreslerimizden bizlere ulaşarak nakliyat konusundaki tüm bilgileri alabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek personelimizi, son teknoloji makine ve cihazlarımızı, güvenli taşıma gerçekleştirecek araçlarımızı inceleyebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerin görsellerine ulaşıp, bu hizmetler neticesinde müşterilerimiz tarafından hakkımızda verilmiş olan referanslarımıza göz atabilirsiniz.