İzmir Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir, Türkiye’nin nüfusu en kalabalık şehirlerinden biridir. Sirkülasyonun fazla olması sebebiyle insanlar ev taşıma hizmeti talebiyle çoğu kez internete başvuruyorlar. Artık bu aramalarınıza son verebilirsiniz. Firmamız, müşteri odaklı çalışma prensipleriyle siz kıymetli müşterilerine yardımcı olmayı hedefliyor. Nakliyat konusunda gelişmiş lojistik ağımıza güveniyoruz. Sizin konforunuz için her şeyi en ince detayına kadar planlar, tüm taşınma stresinden sizi kurtarabiliriz. Aşağıda müşterilerimizin genel olarak sorduğu sorulara değinmeye çalıştık. Daha detaylı bir bilgi isterseniz, günün hangi saati olursa olsun bizi arayabilirsiniz.

İzmir Ofis Taşıma Hizmetleriniz Var mı?

Evet, eviniz gibi ofisinizi de dilerseniz şehir içi, isterseniz de şehir dışına taşıyabiliyoruz. Taşınırlarınızın ne denli değerli olduğunun farkındayız ve İzmir ofis taşımacılığı işlerinde son derece titiz davranıyoruz. Ayrıca belirli bir meblağa kadar eşyalarınızın güvenliği adına taşıma öncesinde sigortalama da yapıyoruz. Hassas eşyalarınız, değerli evrak ve dosyalarınız uygun koşullarda paketlenip zarar görmeyecek şekilde yerleştirilir. Siz sadece gerek duyarsanız elemanlarımıza komut vererek işleri takip edersiniz. Gerçi bizim çalışmamız için buna bile gerek yok, tüm süreci idare edeceğimizden kuşkunuz olmasın.

İzmir Asansörlü Nakliyat Fiyatlarınız Nelerdir?

Eviniz veya ofisiniz bir apartmanın yüksek katlarında mı? Telaşa hiç lüzum yok. Asansörlü nakliye hizmetimiz tüm İzmir genelinde veriliyor. Üstelik normal taşımacılıkla aralarındaki fiyat farkı yok denecek kadar az. Asansör hizmeti sayesinde evinizin balkonunun olup olmaması dahi bir sorun değil. Tecrübeli elemanlarımızla önden yapılan keşif sayesinde tüm teçhizatı kurup direkt olarak işe başlıyoruz.

Asansörlü Nakliyat Avantajları Nelerdir?

  • Eşyalarınız dar apartman koridorları sebebiyle deforme olmazlar.
  • İnsan gücüyle asansör kaldıracının gücü bir değildir, taşıma mümkün olan en kısa sürede sağlanır.
  • Herhangi bir darbe riskine karşı asansör büyük bir önleyicidir.
  • Apartman asansörleriyle taşınamayacak büyük eşyalarınız rahatça taşınabilir.

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetinizde Neler Var?

Şöyle sıralamak gerekirse:

  1. Eşyalarınızın bulunduğu yerde itinayla paketlenmesi: siz sadece özel eşyalarınızla (çamaşırlar, kozmetik ürünleriniz vb.) ilgilenin. Biz diğer tüm eşyalarınızın paketlenmesi konusunda size gereken tüm özeni göstereceğiz.
  2. Evinizin konumu ve kat planına göre uygun ekipmanla getirilen eşyalarınız, tüm kurulumları yapılıp size teslim edilir.
  3. Tüm işlemler sırasında eşyalarınız sigortalama hizmetiyle güvence altına alınır. Olası bir kaza, afet vb. durumlarda, firmamız tüm sorumluluğu sigorta sayesinde yüklenecektir.
  4. Eşya taşıma sürecinde asla deformasyon yaratacak kaplama sistemleri kullanmayız.
  5. Size sunulacak hizmette saat kısıtı yoktur. Kesinlikle elemanlarımız iş bitimine kadar sahada, yanınızda olurlar.

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatlarınız Nelerdir?

Fiyatlandırma, evinizin konumu, oda sayısı, eşya yoğunluğu, kurulacak eşyaların adedi gibi etmenlerle şekillenir. Gidilecek olan mesafe, yolda kaç şoför kullanılacağı, kaç nakliye personeline gerek duyulduğu büyük bir titizlikle hesaplanır. Evinize gelen keşif elemanımızın sunduğu fiyatın artısı olmayacaktır. Bu fiyatı size soracağı birtakım sorular ışığında belirleyen personelimiz, arzu ederseniz size bir randevu tarihi oluşturacak, ayarlanan gün ve saatte, gereken tüm araç gereçleri hazır bir şekilde ekip elemanlarımız kapınızda olacaktır. Kurumsal bir şirketiz ve kesinlikle net fiyat politikalarıyla çalışırız.

İzmir En Ucuz Şehirlerarası Nakliyat Ne Kadar?

Burada her iki evin durumu, konumu ve aradaki mesafe hesap edilmelidir. Eğer arada geçiş ücreti olan otoyol ve köprüler bulunuyorsa, fiyat buna göre çeşitlenebilir. Ortalama olarak şehirlerarası nakliyat hizmeti, 1500TL tabanından başlayacaktır. Firmamızı arayarak detayları belirtebilir, bizden teklif alabilirsiniz.

İzmir Nakliyat Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Öncelikle iletişimde yuvarlak cümleler kurulmamasına önem vermelisiniz. Hizmet sektörü kendini iyi sunanların kazandığı bir sektördür. Bu nedenle düz, net cümleler kurmak her şeyden daha önemlidir. Ardından hizmet alacağınız firmanın kullanıcı görüşlerini değerlendirebilirsiniz. Evinize gelen keşif personelinin, net olmayan veriler sunmasına dikkat ediniz. Yuvarlak cümleler her zaman firmanın kurumsal kimlik kazanamamasının bir işaretidir.

İzmir Parça Eşya Depolama Hizmetinizi Nasıl Alırım?

Firmamızla her türlü konuda iletişim kurabilirsiniz. Parça eşya depolama hizmetimizle, eşyalarınızın siz geri alana kadar sağlıklı, deforme olmayacağı şekilde depolanmasını garanti ederiz. Üstelik pek çok nakliye şirketine göre mümkün olan en uygun fiyatı sunar, yine ekstrem durum yaşanmaması adına da eşyalarınızın her birinin ayrıca sigorta edilmesini temin ederiz.