0533 492 63 54

Ofis Taşıma

Kurumsal Taşımacılık

Ofis Taşıma, banka taşıma, hastane taşıma, fabrika ve fuar taşıma

Kurumsal Taşımacılık; kamu kurumları ile özel şirketlerin her çeşit taşıma ve komple taşınma işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Bu kapsamda yapılan taşıma işlemleri olarak komple bina ve ofis taşımacılığı, Kamu kuruluşları ve özel şirketlerinin yeni bina ve işyerlerine taşınmaları sayılabilir. Bununla birlikte Banka, Okul, Hastane, İşyeri, Alış Veriş Merkezlerinin (AVM) taşınması işlemleri de şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Konaktaş Nakliyat; Ofis taşıma işlemlerinde; kendi yapısından başlayarak, taşımacılık sektöründe sürekli kalite yenileyen ve kurumsal taşımacılıkta müşteri memnuniyetini hedefleyen ve Tüm Kurumsal Taşıma işlerini, Konaktaş Nakliyat Lojistik çatısı altında yapmayı hedefleyen köklü bir firmadır.

Taşıma personelimiz en iyi hizmeti sunabilmek için özenle seçilmekte ve en iyi ambalaj malzemeleriyle taşıma işlemi belirlenen zamanda bitirilmektedir. Tüm kurumsal işler, gerekli emniyet tedbirleri alınarak gerçekleştirilmekte ve müşterilerimizin hassasiyetlerine özen gösterilmektedir.

Yaptığımız kurumsal ofis taşımalarında tüm kurum ve kuruluşlarının takdirlerini kazanmış ve bu alanda sektörde örnek firma olarak gösterilmektedir. Kuruluşumuzdan bugüne kadar taşımış olduğumuz Kamu Kuruluşları ve Özel Sektör firmaları ile ilgili bilgiler REFERANSLARIMIZ bölümünde mevcuttur.

Ofis,Hastane Okul, Dersane, Banka, Ticari Yada Resmi Tüm Kuruluşların Gerek Kamu Olsun Gerek Özel Olsun İstekler Doğrultusunda Taşıma Ve Nakliye Hizmetini Yapar. Kurumsal Taşımada Ürün Ve Eşyaların Fazla Olması Sebebi İle Aracın Ona Göre Tahsis Edileceği Ambalaj Malzemelerinin Ona Göre Belirlenmesi gerekir.

Kurumsal Çalışmada Ofis büro Taşıma Ve Fabrika Taşıma Gibi İş Kaybı Olmaması İçin Zaman Kaybetmeden Düzeyli Planlı Çalışmak Kavramına Dayanmaktadır.

Call Now Button
× WhatsApp